Aladins Smaragda bulvārī

Noteikti vaicāsiet, kāpēc es atkal te pieminu Smaragda bulvāri? Atbilde ir pavisam vienkārša. Tā sauc ielu/bulvāri, kur es patreiz dzīvoju. Smaragds figurē arī mana ciematiņa nosaukumā. Jā, dzīvoju es Emerald View ciematiņā uz Emerald Boulevard. Smarags dubultā, tā teikt:)

Vakar pie maniem bērniem skolā ciemojās Aladins, Disneja mūzikla formā. Manai mazajai jaunkundzei kopā ar klasesbiedriem bija tas gods piedalīties šajā ļoti nopietnajā un izcili nostrādātajā uzvedumā. Mazie pintiķi tikai nedaudz pagorijās uzveduma ievaddaļā, jo pati izrāde bija pēc pilnas porogrammas  – ar portatīvajiem mikrofoniem, dziedāšanu, fantastiskiem tērpiem un skatuves noformējumu. Jā, bija pat rotējošas skatuves detaļas, uz kurām sēžot Aladins un Jasmīna dziedāja labi atpazīstamo “The Whole New World” dziesmu, kamēr visa pārējā skatuve tikai izgaismota eksotiskām gaismām un rakstiem. Visi aktieri bija vecumā līdz 12 gadiem, tāpēc nopietnā pieeja un ieguldīais laiks manī izraisīja vēl lielāku sajūsmu. Malači!

Tālāk tad aiziet bildes. Es ierados pavēlu, un apsēdos ne visai veiksmīgā vietā fotografēšanas ziņā, bet nu ņemiet par labuDSC_5487

Tur skatuves labajā stūrī uz lidojošā paklāja (kustošas platformas) sēž Aladins ar Jasmīnu. Nezinu, kā ir klasiskajā Disneja mūziklā, bet šajā uzvedumā lidojošais paklājs bija kāda meitene tēpusies taisnstūrveida kostīmā ar bārkstīm. Efekts bija vienreizējs!

DSC_5408

Mazie Aladini un mazās Jasmīnas. Arī mana mazā jaunkundze tur ir.

DSC_5526

Koris – fona uzturētājs.

DSC_5528

Aladins un Jasmīna

DSC_5532DSC_5417

Burvīgie programmas pieteicēji, kuros knapi atpazinu mūsu skolas skolotājus. Visi paziņojumi abās valodās – angļu un indonēziešu.

DSC_5520

DSC_5458DSC_5498

 

DSC_5460Džina un Aladina saspēle

Patika, kā masu skatos tika iekļautas dažādu Indonēzijas etnisko grupu dejas un kostīmi.

DSC_5440

 

 

DSC_5494

Ja mans superaktīvais bērns spēj nosēdēt mierīgi, un ar pavērtu muti mierīgi skatīties, tas tikai liecina par to, ka izrāde bija patiešām izdevusies. Vēlreiz bravo!

Un kā ir jūsu atvašu skolās? Vai Ziemassvētku uzvedumi rit pilnā sparā?

Advertisements

2 Responses

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s