Dāvana nevientuļam vīrietim

Vēl pat vakardien postulēju, ka neko nevienam neesmu sagādājusi uz Ziemassvētkiem, un, ka tas mani arī tā pa lielam nemaz neuztrauc.

Šodien jau ir cita diena, un sāku domāt, ka varbūt jāsāk kaut ko darīt šajā jautājumā.

DSC_5378
Ļoti mīļš eglītes rotājums vēl no mūsu Katāras perioda

Ar bērniem parasti viss ir ļoti vienkārši. Lielā meita šogad tiks pie jauna Kindle Fire, kuru paķērām pa pavisam demokrātisku cenu Black Friday piedāvājuma laikā. Jaunu tāpēc, ka vecais ir “izlasīts” un apdauzīts līdz pēdējam. Lasīja vecākā meita, bet no rokām ārā krita jaunākajai. Jaunākajai atvasei tiks lelle. Nu tā no American Girl doll sērijas. Vispār mati ceļas stāvus, kad ielūkojos viņu mājas lapā. Mati stāvus un viegls apstulbums par to, kā šis biznesa modelis tik veiksmīgi no vecāku maciņiem izvilina dolāru pēc dolāra. Mums būs tikai lelle un basta. Nekādi poniji, divstāvu gultiņas un tējas servīzes. Lai meistaro pati.

Pati sevi esmu apdāvinājusi jau vairākus gadus uz priekšu. Esmu tikusi pie šādiem tādiem jauniem gadžetiem (ak, viltīgā Singapūra, ar savu plašo elektronikas klāstu:), bet visvairāk manu sirsniņu silda Craftsy kursu klāsts. Tiku pie veseliem desmit, jā, desmit šūšanas kursiem! Tas viss pateicoties Black Friday piedāvājumam, kad kursu cenas tika nolaistas neticami zemu. Normālos apstākļos es ietu uz piegriežtņu konstruēšanas kursiem dzīvajā, bet manu situāciju gluži par normālu nenosauksi. Pie Craftsy es vēl atgriezīšos, bet nu par ieraksta galvenos tēmu…

KO DĀVINĀT VĪRIETIM???

Screen Shot 2015-12-08 at 11.05.17

Bet nu patiešām, ko? Saprotama lieta, ka tas ir atkarīgs no konkrētā cilvēka hobijiem, interesēm , vajadzībām utt., bet ar vīriešu kārtas apdāvināšanu man vienmēr ir nelielas grūtības. Mēģinu tā viegli izspiegot, kas un kā, bet pie nekāda kopsaucēja tomēr vēl neesmu nonākusi, jo viņam jau neko īsti nevajagot. Tā lūk… Kaut kādas bezpersoniskas lietas arī negribētos dāvāt, lai ir tikai ķeksīša pēc. Vai jums jau ir skaidrs, ko dāvināt saviem vīriešiem?

Advertisements

4 Responses

  1. Mhmmm – sarežģīti ar tiem vīriešiem. Vīram būs grāmata no wishlista, ko klāt nevaru izdomāt. Tētis man par laimi bija izteicies, ka grib ūdens pudeli, tad nu arī vienkāršāk

    Like

  2. Una

    Mana jaunkundze arī grib American Doll lelli.. lai gan pirms tam gribēja ko citu.. kas jau ir sagādāts tajā pašā Black Friday.. Kas tajās lellēs ir tik īpašs? Vai iespringt un pirkt?

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s