Un atkal plānojam…

Es gan labprātāk patreiz kaut ko šūtu, bet, ja nu savādāk nevar, tad nu vismaz varu pasapņot un šo to ieplānot.

Jaunkundzei E drīzumā svinams jubilis. Klieta Feliz tam par godu jau ir uzšūta (re, cik labi, ka nācās šo procesu pasteidzināt:), bet ar to jau nepietiek. Kleita esot jāpapildina ar matu lentu no tāda paša auduma. Arī savām draudzenēm meita ir izdomājusi uzdāvināt manis šūtas matu lentes. Tad nu tagad sēžu un kasu galvu. Ir šādi varianti:

Heather Bailey

Heather Bailey piedāvātais matu lentas variants. Esmu jau vienu šādu lentu šuvusi (būs jāparokās bilžu arhīvā). Es gan piegrieztni nedaudz pārveidoju, bet princips tur ir visai vienkāršs. Var pat iztikt bez piegrieztnes, tikai aprakstu izlasot. Man ir doma visas desmit (tik daudz meiteņu mana lielā meita ir ielūgusi uz savas dzimšanas dienas svinībām) matu lentas šūt no viena un tā paša auduma, lai nav jāķildojas, kas kurai labāk patīk. Uz katras matu lentas varētu izšūt tās īpašnieces iniciāļus.

//Between The Lines//

//Between The Lines// matu lentas variants. Izskatās visai vienkārši un saprotami. Ja vēl es mācētu veidot tādas skaistas auduma puķes kā te dažas meitenes (Ineta, tev uz šito padarīšanu ir liels talants;), tad tādu parastu matu lenti varētu uztaisīt par visai glaunu galvas rotu.

Un te vēl viena matu lentas varianta apraksts – Foofanagle matu lenta. Šo var nēsāt no abām pusēm. Es gan laikam to pliko gumija daļu kaut kādi apsegtu ar audumu.

Skip To My Lou

Šī gan nav auduma matu lenta, bet gan ar dekoratīvām lentītēm uzfrišināta matu stīpiņa. Apraksts no Skip To My Lou emuāra. Feini:)

Papildināts 12. aprīlī. Šāda izskatās pēc Heather Bailey apraksta veidotā matu lenta (zilais kronītis neskaitās – matu lenta ir tā sarkanā, kas E jaunkundzei pār roku:)

Advertisements

4 Responses

  1. Beetroot, paldies kad pozitīvi novērtē manas auduma puķes 🙂 man patiess prieks!
    Man ļoti ieinteresēja tā pirmā matu lenta, meita man prasija tādu uzšūt. Vai tai lentai ari ir aizmugurē gumija, un vai pušķītis ir uzšūts, vai ari sasiets?

    Like

  2. Ineta, es uz tevis veidotajiem auduma ziediem vienmēr noskatos un noelšos aiz sajūsmas:) Tai matu lentai aizmugurē ir gumija, un lentītes ir piešūtas klāt pamatdaļai. Var siet pušķi, un var atstāt brīvi karājamies. Nezinu, vai var saprast no manis rakstītā. Pievienoju dažas bildes.

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s